PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119808}

Tristan i Izolda

Tristan + Isolde
7,0 48 220
ocen
7,0 10 1 48220
Tristan i Izolda
powrót do forum filmu Tristan i Izolda

to cudo,zero zbędnych efektów specjalnych, jak nanowy film z 2006 roku.Wspaniała obsada, nie tak znana ale super. Więc daję punktacje 20/10 i odejmuję -10 za to że król dosiadł Izoldę i Tristian zginął :( Czyli 10/10

ocenił(a) film na 10
JohnnyB

A ja się ciesze, że zginął i że nie był tchórzem, że nie uciekł, wtedy bym go nie kochała na miejscu Izoldy oczywiście. ; p Piękny historia, zajebisty film. Dzięki takim filmom życie nabiera sensu. Film oglądałam wczoraj na tvp 1 o 22:30 jestem zła, że tak późno puszczają wszystkie dobre filmy, oglądając wczoraj ten film zapomniałam kompletnie o czasie i o zmęczeniu jakie odczuwałam po całym dniu. Ale i tak wkurza mnie fakt, że wszystkie te beznadziejne seriale puszczają o 20, a filmy o 23.

ocenił(a) film na 9
Ruby_Angel

w moim guscie raczej nie figuruje ta pozycja ale jak sie wczoraj zabralem za ogladanie w tvp to normalnie mnie zaciekawil.przy przecietniaku o 23 to bym juz dawno usnal z nudow a tu sie zdziwilem.super film gra aktorska rowniez no normalnie super film.historia milosna mnie urzekla nawet szkoda mi bylo tego tristana,ale musze powiedziec ze koncowko troszke naciagana.jednak musze powiedziec ze nie narzekam bo siadajac do tefgo filmu mialem zamiar go ogladnac z mysla o motywach historycznych.super 9/10

Ruby_Angel

Późno, bo późno,
gdyż minęło bodaj 7 lat od Twojego wpisu,
ale chcę Ci zwrócić uwagę,
ze o 23.00 to 13-latki powinny już dawno spać... :))
Dziś już pewnie jesteś pełnoletnia :)

ocenił(a) film na 7
Ruby_Angel

Ten film to taki wyciskacz łez i dodatkowo historia nieszczęśliwej i nie spełnionej do końca miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones