Joey McIntyre

Joseph Mulrey McIntyre

5,9
42 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joey McIntyre

Gdyby nie to, że dopiero od niedawna mam internet, już dawno bym to napisała. Patrzę prawie codziennie i nie wierzę, że nie ma tu żadnych wpisów. U Jordana ,Jonathana, Danny'ego, nawet Donni'ego też prawie nie ma, albo jest za mało, o wiele za mało. Rozumiem, że oprócz Donnie'go żaden z nich nie na nic wspólnego z aktorstwem(i dobrze, bo wspaniale śpiewają, Donnie też), ale skoro są na filmwebie...
Gdzie jesteście fanki Joey'a?
Nic dziwnego, że u nas nic albo prawie nic się o nich nie pisze. Zawsze byliśmy "sto lat za murzynami". Zawsze ze wszystkim tak u nas było, albo wcale, albo za pózno.
A tymczasem w Ameryce i w Europie znowu jest szał, jak wtedy... Wystarczy obejrzeć filmiki na youtube.

film128

ja próbowałam dodać wpis już dawno,ale mi go odrzucają... w niektórych krajach europejskich i w Ameryce NKOTB są znowu na topie i strasznie się z tego cieszę,bo zawsze kochałam NKOTB...byłam na ich koncercie w Anglii 2 razy...3 lata temu i 2 tygodnie temu...nigdy tego nie zapomnę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones