Sophia Myles

Sophia Jane Myles

7,2
3 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Myles

Dlaczego już nie gra? Na dobre porzuciła aktorstwo?

bubble_factory

Tez się ostatnio nad tym zastanawiałam i szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia, a Sophia to jedna z moich ulubionych aktorek (głównie dzięki Moonlight i Tristan + Isolde). Muszę chyba w necie trochę poszperać ;P

bubble_factory

Może gdyby był kolejny sezon ML zagrała by

bubble_factory

A może urodziła dziecko i na czas jego wychowywania zawiesiła aktorstwo ?

tomucho77

Może

itka13

znalazłam w internecie kilka zdjęć i muszę stwierdzić, że niestety jej wygląd zmienił się na gorsze, tak jakby przestała dbać o siebie. http://sophia-media.org/photo/displayimage.php?album=423&pid=33386#top_display_m edia

xavania

omg niestety muszę się zgodzić wygląda okropnie :(

xavania

Ciekawe co spowodowało ten jej nie za bardzo apetyczny wygląd ?

tomucho77

Przytyła, łakomstwo ot co + wiek :)

xavania

OMG! Co jej się stało? Przecież ona ma dopiero 32 lata, a wygląda na 40!

xavania

A taka piękna byłą, aż żal mi patrzeć. Miała tak niesamowitą urodę.

xavania

OMG!! Nie mogę uwierzyć że to ona, a w ML miała takie piękne włosy, nie potrzebnie je ścinała.

immortal13

Odrosną :)

bubble_factory

Chyba się obudziła. Wg filmwebu znów w czymś zagra.

immortal13

Będzie piękna w tych filmach zobaczycie :)

tomucho77

W zwiastunie "sunny morning" zjawiskowo to się nie prezentuje. Ale może nie mnie oceniać...

immortal13

Tak. W filmie kriótkometrażowym A Sunny Morning i w horrorze Gallows Hill. W google można znaleźć zdjęcia z planu tego drugiego filmu.

renia00014

A jak w nim wygląda ?

tomucho77

No nie wiem... jeśli druga od lewej to ona to nie wygląda zachęcająco http://simplysophiamyles.tumblr.com/post/31788646447/new-project-gallows-hill

777temida

Na ostatnim zdjęciu nie wygląda tak źle :)

tomucho77

Dobry makijaż czyni cuda, chociaż moim zdaniem najwięcej by zdziałała dieta i strata kilku kilo... ona nie tyle się zestarzała ile po prostu przytyła.

777temida

Poprawa jej wyglądu świadczy o tym że Sophia wzięła się za siebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones