Sophia Myles

Sophia Jane Myles

7,2
3 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Myles

zdrowa dupa, chetnie bym ja poznał bliżej, no ale to podobnie realne jak lot wahadłowcem w moim wykonaniu:)
pozdro wszystkim

profix

Należą Ci się oklaski.

ssasa

dziekuję za uznanie, podobnie jak napisanie "Ci", wielką literą, jest to zapewne wyrazem szacunku dla rozmówcy, tak rzadkie w kontaktach internetowych:)
pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
profix

Tak macie całokwitą racje. Widziałem ją w kilku filmach i uwiodła mnie swoją urodą. Jest to nieliczny typ, gdzie bez tony tapety wygląda ślicznie, tak naturalnie pięknie jak już ktoś wczesniej napisał.

użytkownik usunięty

Jeszcze zapomniałem dodać ze ma bardzo ładne imię.

Bogowie...
Wiesz, co piszesz? Regułą jest, że naturalnie wygląda się właśnie naturalnie b e z tony tapety. No ludzie, litości!

ssasa

Uwielbiam po prostu takich, co się do wszystkiego przypie*dolą... A jak nie ma do czego, to i tak coś znajdą.
Może byś coś zrobił/a ze swoim życiem i wyszedł/wyszła do ludzi zamiast wyszukiwać na filmwebie postów do krytykowania?...

A co do Sophii, na tym zdjęciu strasznie przypomina Winslet ^^

hippieatheart

popieram. ale kate winslet to ja na tym zdjęciu w jej twarzy nie widze. powaga. a bardzo dobrze znam jedną i drugą (oczywiście z filmów).
pozdro

profix

nom, zdrowa jest;p Nie jest jakaś niesamowicie piękna właśnie, ale ma coś w sobie, że mnie podnieca, nie wiem moze wy tez to czujecie? tachałbym ją jak szlag ;D
pozdro !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones