PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848771}

List do króla

The Letter for the King
5,8 1 550
ocen
5,8 10 1 1550
List do króla
powrót do forum serialu List do króla

Przyzwoity serial

ocenił(a) serial na 7

Niewiele od niego oczekiwałam a okazało się, że miło zaskoczył. Co prawda są w nim elementy typowej taniej fantastyki dodatkowo skierowanej pod młodszą widownie, więc w wersji ugrzecznionej, ale poza tym reszta na plus. Postacie różnorodne i ciekawe. No ogólnie przyjemny serial, nie odkrywczy, ale przyjemny.

ocenił(a) serial na 3
Glommy104

Pod młodszą widownie i jeszcze w ostatnim odcinku wątek homoseksualny dwóch chłopców. Nudzą mnie już te na siłę tolerancyjne seriale Netflixa.

ocenił(a) serial na 7
Lukininho

No jak zobaczyłam tą scenę to od razu mnie odrzuciło, bo pamiętałam że to Netflixa i nic się nie zmieniło w sprawie ich podejścia. Ale jak spojrzałam na ten miniwątek nie myśląc czyj to serial to zupełnie mi to nie przeszkadzało a było nawet urocze. Co nie zmienia mojego krytycznego podejścia do charakteru Netflixa, który uważa, że serial bez czarnoskórego aktora i elementu LGBT to serial stracony.

ocenił(a) serial na 8
Glommy104

To może tu jest pies pogrzebany, czas zacząć oglądać filmy bez myślenia o tym spod czyjej pachy wyszły, by móc je obiektywnie oceniać? Rozumiem oczywiście ten pogląd, mam podobny. I tym bardziej ( po przeczytaniu kilku "opinii" tutaj, oczywiście powtarzających się na ten sam temat ciemnoskórego , głównego bohatera), dochodzę do wniosku, że lepiej się ogląda bez świadomości gdzie się to ogląda. Serial wyszedł naprawdę fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones