PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831134}

Piekarz i piękna

The Baker and the Beauty
6,7 192
oceny
6,7 10 1 192
Piekarz i piękna
powrót do forum serialu Piekarz i piękna

Przyjemny serial!

ocenił(a) serial na 8

Serial lekki i przyjemny jak na komedię romantyczną przystało. Główni bohaterowie ładnie się razem prezentują :) Po pierwszym odcinku jestem na tak i będę oglądał dalej.

Adpadi123

Ten serial gorszej obsady aktoskiej nie mógł mieć .Jest to nowa wersja orginalnego serialu z 2013 Beauty and the Baker.Jeśli spodobało ci sie te badziewie z 2020 to w wersji z 2013 sie zakochasz a tym bardziej ze ma 2 sezony.Seriale pod wzgledem fabuły są identyczne wiec naprawde polecam starszą wersje .Nie umiem przeżałować tego że nie dociągneli serialu do 3 sezonu ale myśle ze jak na 2 sezony i tak warto.Gdyż moim zdaniem nowa wersja nie doczeka nawet drugiego .Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Jessie_

Narazie nie mam czasu na izraelski oryginał. Może kiedyś wezmę na tapetę.
"The Baker and The Beauty" jak na komedię romantyczną jest całkiem niezła. Główni bohaterowie dobrze dobrali, co do reszty obsady raczej nowe twarze. Mi się podoba i na pewno do ciągne do końca sezonu :)

Jessie_

Zgadzam się. Bardzo słaby w porównaniu do izraelskiego oryginału. Tam był humor, ciekawe postaci tu to wszystko wyszło słabo.

ocenił(a) serial na 6
Adpadi123

Zgadzam się, jest bardzo przyjemny, lekki w odbiorze. Jednak dla mnie główny bohater wydaje się sztywny i nudny, może się z czasem rozrusza. ;) Polubiłam za to postacie rodziny, pozytywnie zwariowani, pasuje do nich także ex naszego piekarza, Vanessa Princessa, ma charakter.

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Szczerze, również uważam że główny bohater jest sztywny. Uważam, że proci są dobrze dobrani pod względem tego, że ładnie się razem prezentują (choć serialowy Daniel nie jest jakoś specjalnie przystojny). Jednak Kelley to zdecydowanie wyższy poziom aktorstwa plus jej postać Noa jest ciekawsza.
Postacie rodziny są naprawdę super. Vanessa Princessa jako zołza też jest super :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones